1 / 9
VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO ZEBRA
12 €
Цената е фиксна
24.11.2018 07:38

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni artikli od nasata proizvodna programa, nudime ekstra kvalitet, brza izrabotka, obezbeden servis i montaza na slednive proizvodi:

- roletni pvc i aluminium
- venecijaner roletni
- variolajt zavesi
- rolo i zebra zavesi
- komarnici ( od site tipovi )
- armonika vrati

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам