1 / 1
Windows 7 10 Professional OEM licenca nalepnica
4.000 МКД
17.02.2022 13:50

Карпош / Скопје

Prodavam licenca/nalepnica za Windows 10 Professional OEM verzija, moze da se instalira na sekakov kompjuter

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071380111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам