1 / 1
PICERIJA 511 BARA
1 €
27.03.2023 13:59

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

PICERIJA 511 IMA POTREBA OD KELNER -KA TEL. 070 373 511

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
071235777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам