1 / 4
Izdavam Apartmani vo Ohrid
1 €
Цената не е фиксна
15.11.2022 11:40

Охрид / Охрид

Izdavam Apartmani vo Ohrid centar 10-15 evra za osoba vo zavisnost od periodot i apartmanot informacii na 071 855 800
se naogaat kaj postata , WI-FI ,kujna ,pegla ,fen, peskiri, ,klima (ladi / gree 3.5 KW)...

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Gjore
Потврден огласувач
071855800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам