1 / 12
VARIOLAJT ZEBRA ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER ROLO
12 €
27.06.2022 08:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

VENECIJANER ROLETNI - 16mm i 25mm , izrabotuvame venecijaneri so prekrshena korniza, kosa korniza , polukruzna korniza, perforirani venecijaneri, venecijaneri kopija na drvo, so bordura , venecijaneri so aplikacii po vas izbor.
Drven venecijaner so sirina 25mm, 35mm i 50mm, Aluminium venecijaner so sirina od 35mm i 50mm .
____________________________________________

VARIOLAJT ZAVESI - so siroka paleta na boi i platna, kako i pecatenje vrz variolajtot na aplikacii po vas izbor.
____________________________________________

ROLOZAVESI I ZEBRA ZAVESI so siroka paleta na boi i platna.

PLASTICNI I ALUMINSKI ROLETNI, KOMARNICI OD SITE VIDOVI

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам