1 / 12
ZEBRA VENECIJANER ROLO KOMARNICI ROLETNI VARIOLAJT
1 €
25.06.2022 13:23

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВОДСТВО, МОНТАЖА И СЕРВИС НА:

-РОЛО И МИНИ РОЛО ЗАВЕСИ СО ОГРОМЕН ИЗБОР НА БОИ, ПЛАТНА И ДЕЗЕНИ

-ЗЕБРА И МИНИ ЗЕБРА ЗАВЕСИ СО ОГРОМЕН ИЗБОР НА БОИ, ПЛАТНА И ДЕЗЕНИ

-ВЕНЕЦИЈАНЕР 16мм и 25ММ СО ШИРОКА ПАЛЕТА НА БОИ

-ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25мм и 50мм

-ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ ОД ПЛАТНО И ПВЦ

-НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ ПВЦ И АЛУМИНИУМ НА БЕЛО, СИВО, КАФЕНО

-КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ - ФИКСЕН, ВРАТА, РОЛО, ПЛИСЕ...

ОДБЕРЕТЕ КВАЛИТЕТ И БРЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА, А ЗА СИТЕ НАШИ ПРОИЗВОДИ ДОБИВАТЕ ГАРАНЦИЈА И НЕОГРАНИЧЕН ОБЕЗБЕДЕН СЕРВИС.

ЕКСТРА ПОПУСТИ НА ЦЕЛОКУПНИОТ АСОРТИМАН ДОКОЛКУ Е БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА ЗА СКОПЈЕ И СИТЕ ГРАДОВИ НИЗ МАКЕДОНИЈА ЗА КОИ ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ДОМАШНА АДРЕСА.


НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА НАШИТЕ ЗАВЕСИ МОЖЕТЕ ДА ПРОСЛЕДИТЕ НА СЛЕДНИОВ ЛИНК:

https://www.facebook.com/venecijaner

Нудиме соработка и големопродажба на ролетари,занаетчии и производители на ПВЦ И АЛ столарија од цела Македонија.

ВРШИМЕ ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.

Понуди и нарачки на фб страна
https://www.facebook.com/venecijaner
или на емаил:
jovanov_petar@yahoo.com


INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам