Logo

ИМПЕРИЈА – Плац со маркица

Број на оглас: 2063763 | Објавен на: 19.08.2020, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1609 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 100 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац со вкупна површина 1609м² со две маркици за градба од кои на едната маркица е започната градба.
Маркиците се со димензии 10х10 и катност П+1.
Плацот се наоѓа во Пештани (200 метри до кеј на езеро)
Шифра Е 58/23
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач