1 / 6
SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!
75.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 13:00

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

165 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Vlatko Milenkoski 29

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasproti Makedonija pat , odnosno 500m od poznatiot Sirok sokak. Kukjata e na dva sprata, po 82m2 od sprat i dujkan od 16m2 so poseben vlez. So kompletna dokumentacija. Vredi da se vidi.
Za podetalni informacii na tel. 075/569-714 Pande

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Синиша
Потврден огласувач
075609507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам