Во Кичево се продава стара куќа на ул."Маршал Тито"
130.000 €
24.06.2022 11:05

Кичево

Квадратура:

200 m²

Спрат:

2

Греење:

Друго

Се продава стара куќа со дворно место на ул "Маршал Тито", спроти црквата.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
071959148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам