1 / 1
KUPUVAM motor BMW R25 R25/2 R25/3
1.500 €
07.06.2019 13:21

Битола / Битола

Марка:

BMW

Вид:

Останато

Година:

1980

Модел:

R25 R25/2 R25/3

Километри:

500000

KUPUVAM motor BMW R25/2 R25/3

Za ponuda mozi na viber 075570605

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
075570605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам