1 / 5
Kompju. zvucnici Creative 5.1
2.950 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.01.2021 18:22

Карпош / Скопје

Kompjuterski zvucnici so moken zvuk I odlicen kvalitet,po super cena.
- cetiri nogarki za satelitite

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Vencislav
Потврден огласувач
070246994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам