1 / 4
harmonika (Delicia)
6.000 МКД
Цената не е фиксна
30.01.2023 23:23

Штип / Штип

Хармониката има 60 баса за почетници погодна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071351716
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам