1 / 4
Опрема за шумарство и градинарство
1 €
30.06.2022 10:10

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Машини за перење под висок притисок, моторни и електрични пили, тримери, косачки и др. од програмата на Олео-Мак ИТАЛИЈА по најповолни цени само во Евро Стил - Битола, Струга, Прилеп, Струмица и Лозово како и кај нашите дилери ширум Македонија.

Евро Стил Битола
047 233 100

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

Evro Stil
Потврден огласувач
047/233-100
236-100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам