1 / 5
Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata
По Договор
30.07.2021 11:07

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

50 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојран на 50м од градска плажата. Апартманот располага со сопствен паркинг.
Телефони:
079 292 396

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

-
Потврден огласувач
079 292 396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам