1 / 6
Izdavam Studio-Apartman vo Ohrid-odlicna cena
1 МКД
Цената не е фиксна
10.08.2022 23:41

Охрид / Охрид

Aпартманот се наоѓа во Охрид , населба 'Христо Узунов' Зг. Слобода.
Апартманот - сместувачки капацитет - 1 соба со 3 лежаи од прва категорија со 2 ѕвезди.
Опремен е со кабловска телевизија , интернет, кујна , купатило, греење (зимски период).
Се наоѓа на приземје и има сопствен паркинг. Обезбедено со видео надзор.

Facebook- Jovo Upeski
Информации и резервации на телефон : +38971 222 445 (viber +38971 222 445)

повеќе фотографии на линкот:
http://ohrid-atapartman.weebly.com/
VE MOLAM ZARADI POBRZ KONTAKT KONTAKTIRAJTE NA TEL BR> ILI VIBER>
The apartment's address is: Naselba Hristo Uzunov zg Sloboda.
The apartment has one room with 3 beds, first category
with 2 stars. The apartment has a kitchen, cable TV, internet and central heating for the winter period. The aprtment is located on the ground floor and has its own designated car park space. Video security
Information and reservations on tel: +38971 222 445 (viber +38971 222 445

Facebook- Jovo Upeski

Poveke fotografii- more foto :

http://ohrid-atapartman.weebly.com/
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

jovo
Потврден огласувач
38971222445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам