Se prodavaat tkaeni kilimi
1 €
16.09.2020 19:57

Куманово / Куманово

Se prodavaat tkaeni kilimi stari 100 godini.

Cena po dogovor.

Telefon za kontakt:
075 254 414

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Се продава од:

Anica
Потврден огласувач
075254414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам