Se izdava/prodava deloven prostor vo krugot na Staklara
1 €
18.11.2020 10:32

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

1 m²

Se izdava/prodava deloven и magacinski prostor vo krugot na Staklara so povrsina od 380m2, 457m2,150m2,40m2 i dr. - za podetalni informacii na kon. tel. 072 228716,071 268-484 ,070 227-588

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

БА КОМПАНИ
Потврден огласувач
070217085
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам