1 / 5
NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI
6.500 МКД
18.05.2022 18:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVA AKUSTICNA GITARA 41 INCI ODLICEN MODEL.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Guitar
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам