1 / 11
Se izdava celosno opremen stan
1 €
28.02.2023 12:58

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

999

Година на реновирање:

999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Nema

Se izdava celosno novoopremen stan vo strogiot centar na gradot.

078-395-446 mozi i na VIBER i WhatsApp
Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ice
Потврден огласувач
078395446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам