1 / 9
ZEBRA ROLETNI ROLO KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER
1 €
18.10.2018 16:21

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PROIZVODSTVO, MONTAZA I OBEZBEDEN SERVIS 24/7 NA CELOKUPNATA NASA PROIZVODNA PROGRAMA ZA VENECIJANER ROLETNI I VARIOLAJT ZAVESI, ZA KOI KORISTIME REPROMATERIJAL OD RENOMIRANIOT SVETSKI BREND HOLIS METAL INDUSTRY PROSLEDENI SO SITE SERTIFIKATI ZA KVALITET, KAKO I UVOZNA PROGRAMA NA PVC I AL ROLETNI, KOMARNICI OD SITE TIPOVI, ROLO I ZEBRA ZAVESI VO 1000 TIPA NA PLATNA I DEZENI, DRVEN VENECIJANER, PVC VARIOLAJT....

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам