1 / 10
KOMARNICI ROLO VENECIJANER ZEBRA ROLETNI VARIOLAJT
1 €
01.12.2022 16:03

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka i montaza na venecijaner, variolajt, rolo i zebra zavesi , pvc i aluminium roletni, komarnici od site tipovi so site sertifikat za kvalitet i obezbeden neogranicen servis.


INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Ролетари

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам