1 / 12
ROLETNI ROLO ZEBRA KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT
1 €
26.05.2023 15:33

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА:
-Венецијанер ролетни - алуминиум и дрво, -Вариолајт завеси,
-Роло и мини роло
-Зебра и мини зебра завеси,
-Пвц и ал. ролетни,
-Комарници,
-Гаражни врати
-Блиндор врати

🔎 Повеќе информации за нашите производите на:
💻 https://www.facebook.com/MK.Zavesi/
📱 077670691

***Сите наши производи се изработени од најквалитен репроматеријал, за истите добивате писмена гаранција и неограничен обезбеден сервис.***

***ЕКСТРА ПОПУСТИ ОД 30 ДО 50% НА ОДРЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ ДОКОЛКУ СЕ БЕЗ ВКЛУЧЕНА МОНТАЖА СО ДОСТАВА ДО ДОМАШНА АДРЕСА НАСЕКАДЕ ВО МАКЕДОНИЈА.***
________________________________
📱 077670691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам