1 / 12
Студија во центар на Охрид позади охридска банка
500 МКД
Денес 14:08

Охрид / Охрид

Studijata se opremeni so posebno WC,TV,internet,Mini kujna,dvorno mesto so masi I stolovi za rekreacija,obezbeden parking so video nadzor.
Se naogjame vo centarot na ohrid pozadi ohridska banka ..
Tel za kontakt: 076949068 Bojan
076949068

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Oglasi
Потврден огласувач
076949068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам