1 / 3
Prevoz halkidiki leptokarija cela grcija extra ceni
100 €
23.06.2022 10:53

Аеродром / Скопје

Taksi prevoz do site destinacii za grcija i bugarija po extra ceni tel 070575003

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Билети / Останато

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
070575003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам