1 / 10
ZEBRA ROLETNI ROLO KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER
1 €
13.12.2018 17:44

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТКА И МОНТАЖА НА ПВЦ РОЛЕТНИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ ПРОСЛЕДЕНИ СО РЕПРОМАТЕРИЈАЛ И НАЧИН НА ИЗРАБОТКА ПО СВЕТСКИ СТАНДАРДИ.

Овој тип на ролетни нуди најдобра термичка и светлосна заштита во однос на цената. Исто така овие ролетни со новиот тип на широка пластична шина овозможува и заштита од надворешните временски влијанија.
Изработени од пластична смеса на база на Polyvinilchlorid, со класичен изглед Ви пружат комфорт во Вашиот дом. Во опција може да се унапреди начинот на управување. (аксесоари: PVC водилка и каиш со автомат).
При иззборот на нашите ролетни Вие :
ќе обезбедите сигурна заштита од сончевите зраци;
ќе ја направите вашата просторија поладна во текот на летото;
ќе се осигура дополнителна топлинска изолација во зима;
ќе се заштитите од бучава;
ќе добиете дополнителна сигурност.

Информирајте се за дополнителни попусти за поголеми количини, како и за венецијанер ролетни - алуминиум и дрво, вариолајт завеси, роло и зебра завеси, пвц и ал. ролетни, комарници и сето тоа со можност за плаќање на рати.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам