1 / 12
VARIOLAJT KOMARNICI ROLO ZEBRA VENECIJANER ROLETNI
12 €
24.11.2018 07:38

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka, montaza i servis na pvc i al. roletni, komarnici, venecijaner, variolajt, rolo i zebra zavesi.

Voedno nudime prodazba na pvc prozori od svetski poznatiot brend Aluplast 5/6 komoren, vgraden mehanizam za kip so 2,3 diktunzi, OKOV MACO - Avstrisko poteklo.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам