1 / 12
SOBI VO NASELBA RACA ! VILLA D&M
По Договор
09.10.2022 07:59

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

VILLATA RASPOLAGA SO DVOKREVETNI I TROKREVETNI SOBI. SOBITE SE OPREMENI SO POSEBNI BANJI, TV, WIFI, POSEBEN FRIZIDER, MINI KUNJI. KUNJITE SE OPREMENI SO SIOT INVENTAR. SEKOJA SOBA RASPOLAGA SO POSEBNA TERASA A IMA I GOLEMA TERASA SO MOZNOST ZA SKARA. OBEZBEDEN PARKING. VILLATA SE NAOGA VO BLIZINA NA PLAZITE CUBA LIBRE, KADMO, GOLDEN BEACH (PARK) I SLAVIJA.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

NIKOLA
Потврден огласувач
077626060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам