1 / 12
ROLETNI VARIOLAJT VENECIJANER ROLO ZEBRA KOMARNICI
1 €
Денес 15:12

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na venecijaner, variolajt, roletni, komarnici od site tipovi, rolo i zebra zavesi so najdobar kvalitet na pazarot.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам