1 / 10
Plac vo Gorno Nerezi so 2 markici
63.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 21:09

Карпош / Скопје

Квадратура:

627 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac 627m2 vo Gorno Nerezi so markica
10x11,P+1+P, sproti polska rezidencija, 300 m pod makedonsko selo i sv. Pantelejmon
100€/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

iko
Потврден огласувач
070254323
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам