1 / 11
ROLO ZEBRA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT
1 €
13.12.2018 17:44

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

UVOZNA PROGRAMA NA ROLO I ZEBRA ZAVESI, MINI ROLO I MINI ZEBRA, PVC VARIOLAJT, DRVEN VENECIJANER, KAKO I PROIZVODNA PROGRAMA ZA VENECIJANER, VARIOLAJT, ROLOETNI I KOMARNICI

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам