1 / 12
VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI
12 €
18.10.2018 15:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MONTAZA NA VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI OD SITE TIPOVI SO GARANCIJA I OBEZBEDEN NEOGRANICEN SERVIS.

INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

P.Jovanov
Потврден огласувач
076752978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам