1 / 11
AGREGATI AGREGAT GENERATOR 1 GOD GARANCIA
12 €
Цената не е фиксна
14.01.2022 01:49

Бутел / Скопје

VRSIME PRODAZBA I SERVIS NA AGREGATI ZA PROIZVODSTVO NA EL.ENERGIJA SO POGON NA BENZIN I DIESEL OD NAJRENOMIRANATA FIRNA GARDENIA ATANA SO GERMANSKA LICENCA ZA KVALITET

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

AGREGATI
VIZBEGOVO
Потврден огласувач
077983858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам