1 / 3
4 zvucnici so risiver Maranc 4 i 8 oma
1 €
Цената е фиксна
01.11.2022 14:17

Прилеп / Прилеп

Risiver Marnc Supersk0p 2x75 w so 4 svicni kutii od ko2 po 120 w visatot tris sistemskii 2 americki dvosistemski mna 4 i 8 oma

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
070259132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам