1 / 9
SE IZDAVAAT SOBI BO PESHTANI
1 €
03.09.2022 14:05

Охрид / Охрид

Квадратура:

200 m²

Спрат:

1

Греење:

Нема

Se izdavaat sobi za turisti vo Peshtani,na 50m od ezeroto chetiri sobi dve kupatila,sekoja soba so televizor (kablovska televizija) i bezichen internet,dvorno mesto sekoja soba si ima masa i parking kukata se naoga vednash posle policijata na 200 metri od Hotelot Desaret. TELEFONI 075-221-254 LJUBE i 075 331 182

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Sasho
Потврден огласувач
075 331 182 076 752 749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам