1 / 1
Перга и пчелни производи
20 МКД
Цената е фиксна
25.07.2021 22:25

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам ферментиран полен “ПЕРГА“ (пчелин леб).
Цена за 1 грам = 20 денари
Мед природен ливадски 400 денари тегла.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
077960260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам