1 / 9
sobi za turisti
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2023 17:57

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

izdavam sobi vo nova kukja,imame 1spalna soba i 2 cetirikrevetni sobi.Kukjata poseduva privaten parking prostor,wi-fi bezicen internet.kukjata se naogja na samiot vlez na gradskata bolnica.
POVELETE VE OCEKUVAME

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
078354581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам