1 / 9
Licenciran Taksi prevoz niz MK evtino
50 €
07.12.2022 05:12

Аеродром / Скопје

Licenciran taksi prevoz so konforni klimatizirani vozila MERCEDES E 200 i B KLASA po super cena. Skopje\Aerodrom 1000 den.SK/Ohrid 5500den SK./ Struga 5500den.SK/Dojran 5300den SK ./Tabanovce 2000 den.SK./BLACE 1000den.Sk/Bitola 5500 Sk/Prilep 4300Sk/Strumica 4700.Prevoz i nadvor od MK⚠️...Moze da se javite vo sekoe vreme.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
072/235-016 i 071/212 -597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам