1 / 12
Villa Koceski*** Pestani
10 €
Цената е фиксна
26.07.2022 16:10

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

15 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Villa Koceski e smestena vo s. Pestani na 50m. od ezeroto vo tivka i zelena okolina. Sekoj apartman e opremen so sopstven toalet, mini kujna so komplet sadovi+ zaednicki prostor so skara, cab.TV, WI-FI,elektronski vlez i parking so video nadzor, terasi so draperi...
Cenata iznesuva 10 evra po krevet na den vo 2,3 i 4 krevetno smestuvanje !

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Toni
Потврден огласувач
070258333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам