Se prodava metalna cistena od 20 tona
1 €
21.03.2019 17:09

Штип / Штип

Se prodava metalna cistena od 20 tona za voda
cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Masini
Потврден огласувач
07111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам