1 / 2
Dormeo pernici dve za 2300 so memory Pena
1.200 МКД
Цената е фиксна
05.06.2020 15:06

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Novi od Dormeo
Soodvetno zapakuvani
Dimenzii 35x50
Anatomski so memory Pena
Poveke sliki na viber
Tuka tesko se prikacuvaat
Moze i Edna da si kupite
Prakam po kargo

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам