1 / 12
DAF EUR5
9.000 €
Цената не е фиксна
Денес 08:39

Берово / Берово

DAF XF 105 410, EUR 5, 2008 g, 1350 000 km, na BG tabli, napraveno ful remont na 980 000 km,(ne trosi ulje) vo izminatite dve godini smeneti ladilnik, filtri, sponi, alanser, nox senzor, Kaisi, nategaci, cel auspuh
instalacija za toll collect i frotkom
rezervar 900 L, i rezervna guma.
Momentalno raboti na relacija Danska Benelux

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
070944395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам