Logo

SE IZDAVA LUX STAN

Број на оглас: 2108617 | Објавен на: 27.02.2020, 14:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 52 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Stanot se iznajmuva na podolg period (mesecno).
Se naogja kaj Mini Market na ul. Jane Sandanski.
Opremen e komplet so site elementi za ziveenje, so masina za perenje, sushenje, klima, komplet kuja so masina za sadovi, furna, mikrobranova....
Ednostavno - ODLICEN STAN.
Poglednete sliki.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 T.A. VIZIJA

Потврден огласувач