1 / 6
Kolevski Apartments
1 €
27.07.2022 19:27

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

300 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Devet kompletno opremeni apartmani, i 2 studia, sekoj so opremena kujna,terasa,klima,kablovska, wireless internet,sopstven parking,peskiri,samponi,gel za tusiranje, perenje i peglanje po potreba. Povekje informacii i sliki na facebook/apartmaniohrid-kolevski
www.apartmaniohrid-kolevski.com
Email: kolevskivlado@gmail.com
Телефон: +38970212399

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Vlado
Потврден огласувач
070212399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам