APARTMANI VO STROG CENTAR NA STRUGA MNOGU POVOLNO
350 МКД
Цената не е фиксна
28.10.2019 07:31

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

APARTMAN SO DVE SPALNI SOBI ,KUJNA SO TRPEZARIJA POSEBNA SOBA I KUPATILO PRVA GODINA SE IZDAVA SE E NOVO I PERFEKTNO CISTO.071786710

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
070612149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам