1 / 12
Apartman - Struga
1 €
Цената не е фиксна
12.08.2022 13:55

Струга / Струга

Se izdavaat novi apartmani vo Struga, za 2-4 osobi, vo blizina na plazata Versus, na oddalecenost 100m od ezeroto. Raspolagaat so posebna kujna, posebno kupatilo, kablovska TV, wi-fi, parking.
Cena po dogovor.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Злата
Потврден огласувач
070843423
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам