Logo

Издавам соби во центар

Број на оглас: 2110048 | Објавен на: 05.08.2020, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Греење: Друго

Цена: 400 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам соби во центар со сопствен паркинг.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Josif

Потврден огласувач