1 / 3
crvi
40 МКД
13.05.2020 20:53

Гази Баба / Скопје

kaliforniski crvi mamci , sredni-sitni 40 denari kutice,jadici za sitna riba 3ka i 6ka, po 2 denara jadice, ampuli svetleci po 10 denara edna ampula,konec pleten 250 metri 80 libri 600 denara
tel: 078 449 918

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
2613-6788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам