1 / 12
MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA
12 €
01.07.2022 08:15

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

MONTAZA NA VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA IZRABOTENI SO VRVEN REPROMATERIJAL


INFORMACII ISKLUCIVO NA
077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Завеси

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам