1 / 10
IZRABOTKA I MONTAZA-VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI
12 €
24.06.2022 15:28

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

IZRABOTKA I MONTAZA NA VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO I ZEBRA ZAVESI.

NUDIME DILERSTVO NA SITE ROLETARI

INFORMACII ISKLUCIVO NA

077/670-691

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Вариолајт

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам