1 / 10
ГРОМОБРАНСКА ЗАШТИТА И УРЕДИ ЗА ЗАЗЕМЈУВАЊЕ
1 €
12.03.2021 11:43

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Блиц Гард е специјализирана за проектирање, опрема, монтажа и трговија со висококвалитетни сертифицирани германски материјали за громобранска заштита, заземјувачки уреди и заштита од пренапони кои ги задоволуваат и најстрогите барања од оваа област.
-Сите елементи се проследени со сертификат за квалитет
-Понудените инсталации се согласно ЕВРОПСКИОТ стандардgromobran
zazemjuvanje
elektrika

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од: Претпријатие

Блиц Гард
Потврден огласувач
078288893
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам